ORGANISATIE:

Zakelijke en Artistieke leiding:  Herman Link

herman@kindermuziekfestival.nl

Programmering & Productie:  Rita Iny

rita@kindermuziekfestival.nlP

Productiesecretariaat:  Agnes Audier

agnes@kindermuziekfestival.nl

PR & Communicatie:  Maya Link 

maya@kindermuziekfestival.nl

roductie en artiestenbegeleiding: Mark Kuipers

kuipersmark@gmail.com

Techniek:  Rick Nieuwenhuizen, Natascha Giebels en Woody Kilibarda

info@kindermuziekfestival.nl

Vormgeving Festival & Muzikrantje:  Sjoerd Kaandorp

Locatie- en podiumcoördinatie:  Mark Kuipers

info@kindermuziekfestival.nl

Vrijwilligerscoördinatie: Bibian van Dooren-Buil

bibian@kindermuziek.nl

Posters & Artwork:  Lianne Oost

Fotografie 2016: Enest Selleger / 2017: Attila Hoiting

Artistieke leiding Kindercafé- restaurant 'Limonade':

Sjoerd Kaandorp, Jasmijn Snoijink, Marloes Wübbel & Richard Warmenhoven

ADRESSEN:

 

Stichting KinderMuziek Nederland

Postbus 13 / 1860 AA Bergen
telefoon: 072 589 4429 / 0651485315

info@kindermuziekfestival.nl

Bezoekadres: 

Wijzend 48s / 1862 HJ Bergen NH

ZAKELIJKE GEGEVENS:

 

Stichting Kindermuziek Nederland SKN

Doelstelling van de stichting:

 

Het bevorderen van de ontwikkeling van professionele muziek met kwaliteit

voor de jeugd in de breedste zin van het woord door:

Organiseren van evenementen, festivals, 

voorstellingen en concerten

Uitgeven van audio-, papieren- en digitale producties

Ontwikkelen van educatieve projecten uitgaven lesmateriaal

t.b.v. het onderwijs  / Ondersteunen van de muzikale kennis 

t.b.v. leerkrachten in opleiding of reeds werkzaam als zodanig

in het basis- en voortgezet onderwijs  

Stimuleren en ontwikkelen projecten

t.b.v. de beoefening van muziek en -instrumenten door de jeugd

Mail:  info@stichtingkindermuziek.nl

 

KvK nummer: 68165455

Bankrekening: NL93 RABO 0316 9657 66

BTW:  NL857328827B01

 

BESTUUR:

Voorzitter: Jochum Pasteurning 

jochum@stichtingkindermuziek.nl 

Penningmeester: Johanna Bregman - Kooima

johanna@stichtingkindermuziek.nl

 

Secretaris: Saskia Vroom

saskia@stichtingkindermuziek.nl

 

Bestuurslid: Lydia Tierolf-Brand

lydia@stichtingkindermuziek.nl

 

Bestuurslid: Willem van Weeghel

willem@stichtingkindermuziek.nl

 

Beloningsbeleid Stichting SKN

 

De bestuursleden van de stichting ontvangen geen enkele vergoeding voor het uitvoeren van hun werkzaamheden.

http://www.stichtingkindermuziek.nl

Onze partners: